Світ / США

У США після 101 дня пошуків знайшли собаку, який зник під час лісових пожеж у Каліфорнії

ВВС
Світ/США/У США після 101 дня пошуків знайшли собаку, який зник під час лісових пожеж у Каліфорнії
Зберегти
Вигляд
Дванадцятирічний собака породи акіта-іну на прізвисько Кінгстон, який зник під час наймасштабніших лісових пожеж за всю історію Каліфорнії у листопаді 2018 року, знайшовся.

До цього власники тварини востаннє бачили його 101 день тому: він вистрибнув із вантажівки, коли родина Бальєхо залишала охоплене пожежами містечко Парадайз.

Сім’я безрезультатно шукала Кінгстона, розміщуючи оголошення, зокрема в Інтернеті, та телефонуючи до притулків. Упізнавши собаку за світлинами, які власники постили у соцмережі, волонтерам вдалося повернути його родині.

Волонтери з Friends of Camp Fire Cats помітили, що великого собаку зафіксувала їхня камера. Вони встановили пастку та упіймали Кінгстона.

Також вони з’ясували, що останнім часом собака харчувався скунсами: специфічний запах не вдалося вивести навіть після купання спеціальними засобами.

У грудні повідомлялося, що в місті Парадайз собака майже упродовж місяця чекав на господарів, які евакуювалися через лісову каліфорнійську пожежу.

Нагадаємо, 8 листопада на півночі американського штату Каліфорнія спалахнули лісові пожежі, вогонь почав швидко поширюватись через сильний вітер та суху погоду. У пожежах загинуло 85 людей.

Президент США Дональд Трамп звинуватив лісові господарства у Каліфорнії у «недбалій роботі», через що, на його думку, виникають масштабні лісові пожежі у штаті.

Через пожежі повітря у Каліфорнії стало «найбруднішим у світі».

25 листопада повідомили, що масштабні пожежі остаточно ліквідували.

Пов`язані новини