В американському місті Парадайз собака майже упродовж місяця чекав на господарів, які евакуювалися через лісову каліфорнійську пожежу. У момент евакуації вони не змогли дістатися до будинку, щоб забрати собаку — вогонь поширювався надто швидко.

Андреа Гейлорд не змогла через пожежу забрати двох своїх собак — Медісона та Мігеля.

Після евакуації жінка зв'язалася з організацією захисту тварин K9 Paw Print Rescue та пропросила дізнатися щось про своїх собак. Обидві собаки вижили.

Волонтерка рятувальної організації Шейла Салліван досить швидко знайшла Мігеля — він був у притулку в іншому місті. Медісона вона періодично помічала в каньйоні, проте він нікого до себе не підпускав. Вона залишала йому їжу з водою біля згорілого будинку з надією, що він повернеться. Також Шейла залишала біля будинку речі, які нагадували запах власниці собаки Андреа.

Коли в Парадайзі скасували указ про евакуацію, Андреа Гейлорд змогла повернутися. Приїхавши в місто 7 грудня, вона побачила, що Медісон сидів на місці зруйнуваного пожежею будинку.

Андреа сказала, що її переповнювала радість, коли вона побачила, що Медісон на неї чекає.

Організація K9 Paw Print Rescue, описуючи ситуацію Медісона, додала — «Ніколи не здавайтеся!»

Як зазначає The Washington Post, від так званої Camp Fire загинули щонайменше 85 людей.

ДІВІТЬСЯ ТАКОЖ: Пекло в Каліфорнії: американський штат потерпає від масштабних пожеж(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, 8 листопада на півночі американського штату Каліфорнія спалахнули лісові пожежі, вогонь почав швидко поширюватись через сильний вітер та суху погоду.

Президент США Дональд Трамп звинуватив лісові господарства у Каліфорнії у «недбалій роботі», через що, на його думку, виникають масштабні лісові пожежі у штаті.

У Китаї собака понад 80 днів сидить на дорозі та чекає на свою власницю, яка загинула на цьому місці у серпні 2018 року.

Поділитись: