Війна

У США повідомили про нові санкції проти Росії через Крим та Донбас

«Интерфакс»
Війна/У США повідомили про нові санкції проти Росії через Крим та Донбас
Зберегти
Вигляд
У четвер, 8 листопада, Міністерство фінансів США оголосить про введення нових санкції проти Росії у зв'язку із анексією Криму і вторгненням на Донбас. Про це повідомив спецпредставник Держдепу США щодо України Курт Волкер. За його словами, йдеться про внесення до санкційних списків ще 3 фізичних та 9 юридичних осіб.

«Це санкції відносно трьох фізичних осіб і дев'яти суб'єктів, які підтримують спроби Росії анексувати Кримський півострів шляхом приватних інвестицій та проектів, або ті, хто займається серйозними зловживаннями», — повідомив Волкер у телефонній конференції журналістам.

Волкер нагадав, що США ніколи не визнавали і не визнають анексії Криму Росією. Також він заявив, що Вашингтон зберігає санкції проти РФ, щоб сприяти просуванню Мінських домовленостей.

Раніше повідомлялось, що США розглядають додаткові жорсткі санкції проти Росії через використання хімзброї. Ці санкції стануть другим пакетом санкцій, введених проти РФ через ймовірну причетність Москви до отруєння екс-російського розвідника Сергія Скрипаля.

Перший пакет санкцій був введений проти РФ у серпні. Конгрес США дав Росії 90 днів на те, щоб пояснити ситуацію з отруєнням Скрипаля, а також надати гарантії, що більше не буде виробляти і використовувати хімічну зброю. Росія не виконала цих умов.

Другий пакет ймовірних санкцій передбачає введення жорстких обмежень щодо Росії.

Раніше повідомлялось, що Росія нарощує валютні резерви через ризик нових санкцій США. Також раніше у Росії заявляли, що почнуть зменшувати розрахунки у доларах через побоювання запровадження санкцій США.

Пов`язані новини