Творці карткової гри Cards Against Humanity запропонували бажаючим «врятувати Америку» придбати комплект «сюрпризів» за 15 доларів, які потім підуть на боротьбу зі стіною на кордоні з Мексикою

Творці карткової гри Cards Against Humanity запропонували бажаючим «врятувати Америку» придбати комплект «сюрпризів» за 15 доларів, які потім підуть на боротьбу зі стіною на кордоні з Мексикою.

Про це йдеться на сайті компанії.

Ця акція відбувається в рамках кампанії до «Чорної п’ятниці». Людям пропонують придбати 6 сюрпризів, які вони отримають у грудні, а гроші підуть на підтримку проекту зі стіною.

Самі ж автори стверджують, що вони викупили велику ділянку землі на тому місці, де будують стіну з Мексикою, «аби завадати Трампу її побудувати та зробити цей процес якомога довшим».

«Трамп нерозумний голем, який боїться мексиканців. Ми придбали землю на ділянці і домовилися з юридичною фірмою, яка спеціалізується на прикордонних зонах, щоб зробити будівництво стіни якомога більш дорогим і трудомістким», — йдеться у повідомленні.

Покупці ж набору, які по факту долучаться до цієї акції «проти стіни Трампа», отримають від компанії карту придбаної ділянки, свідоцтво про боротьбу зі стіною та «ще кілька сюрпризів».

ЧИТАЙТЕ: Трамп погрожував президенту Мексики через будівництво стіни — витік з телефонних розмов.

Раніше повідомлялося, що на будівництво стіни з Мексикою в США є лише $20 млн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: