В американському штаті Колорадо від грипу помер 4-річний хлопчик. Після того, як лікар призначив ліки, мати хлопчика радилася з антивакцинаторами у Facebook щодо лікування.

Як передає NBC News, у родині з чотирма дітьми, у двох діагностували грип.

Лікар призначив усім членам родини противірусний препарат, втім мати вирішила його нікому не давати.

Видання перевірило публікації, в яких згадується родина. Так, журналісти заявили, що під дописом матері про хворобу в дітей у жодному з 45 коментарів не було пропозиції про медичну допомогу. Зрештою у хлопчика почалася лихоманка та судоми. Його госпіталізували та за декілька днів він помер.

Мати також писала, що лікувала родину «природними ліками», зокрема олією, м'ятою, вітаміном С та лавандою. Зазначається, що ці методи не допомагали і жінка просила учасників групи писати інші поради.

Так, у групі запропонували лікуватися грудним молоком, чебрецем та бузиною. Втім ніхто не рекомендував лікуватися медикаментами від грипу.

Як пише місцеве видання 11News, департамент охорони здоров'я в Колорадо не повідомили, чи був хлопчик вакцинований. Там зазначили, що це вже друга смерть дитини від грипу у цьому сезоні у штаті.

Зазначимо, що симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Найкраща профілактика захворювання — вакцинація.

Нагадаємо, у США 4-річна дівчинка втратила зір через ускладнення грипу. Вона не була вакцинована.

Поділитись: