У США лабораторії деяких дослідницьких установ зменшити кількість тварин, яких використовують для експериментів, зокрема це стосується мишей. Причиною стало те, що через коронавірус частина співробітників лабораторій перебуває вдома.

Про це повідомляє Science.

Через обмеження зменшилась кількість співробітників, які відвідують лабораторії, тому неможливо проводити всі експерименти. Крім того, не вистачає людей, щоб годувати та прибирати за тваринами.

Університет Пенсильванії, Університет науки та здоров'я Орегону та інші заклади вирішили зменшити кількість тварин у лабораторіях.

Співробітникам рекомендують піддати евтаназії мишей, які не потрібні в експериментах. Наприклад, рекомендують присипляти тих мишей, які травмувалися.

Як пише видання, деякі види мишей привозили з-за кордону та довгий час розводили, тому лабораторії планують заморожувати ембріони тварин для подальшого розмноження після завершення пандемії.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: