Життя

У США з’явилися плакати зі звинуваченнями Меріл Стріп у замовчуванні домагань Вайнштейна

20 грудня, 2017 15:36
Життя/У США з’явилися плакати зі звинуваченнями Меріл Стріп у замовчуванні домагань Вайнштейна
Зберегти
Вигляд
У Лос-Анджелесі на вулицях з’явилися плакати із зображенням акторки Меріл Стріп і написом «Вона знала».

У Лос-Анджелесі на вулицях з’явилися плакати із зображенням акторки Меріл Стріп і написом «Вона знала».

Як зазначає The Hollywood Reporter, таким чином 69-річну акторку звинуватили в тому, що вона спілкувалася з Харві Вайнштейном і знала про сексуальні домагання з боку продюсера, але замовчувала цю інформацію.

Плакати з’явилися неподалік студії 20th Century Fox, яка незабаром повинна випустити в прокат стрічку «Секретне досьє» з Меріл Стріп, а також біля будинку акторки в Пасадені.

Напередодні акторка Роуз Макгоуен заявила, що Стріп «радісно працювала з монстром» і брала «фальшиві нагороди». У відповідь акторка зазначила, що її «не запрошували до готельного номеру» й вона «не знала про злочини».

«Я хочу, щоб вона зрозуміла, що я не знала про злочини Вайнштейна, ні в 90-х роках, ні коли він напав на неї, ні в наступні десятиліття, коли він почав атакувати інших», — заявила Стріп.

Зазначимо, акторка працювала з Вайнштейном на зйомках таких фільмів, як «Залізна леді» і «Август: Графство Осейдж», і навіть жартома назвала його богом під час виступу на церемонії нагородження «Оскар» у 2012 році.

13 грудня Сальма Хайєк опублікувала в газеті The New York Times великий текст про те, як Харві Вайнштейн домагався її під час роботи над фільмом «Фріда», а після її відмов погрожував закрити проект.

Вайнштейна звинуватили в домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок, але раніше його представники практично не коментували окремі звинувачення.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після  публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Зазначалося також, що Вайнштейн домагався молодих акторок і співробітниць його кінокомпанії.

У сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Пов`язані новини