У Станиці Луганській з підконтрольного Україні берегу Сіверського Донця розпочали будівництво тимчасового пішохідного обхідного мосту, який має працювати, поки ремонтуватимуть основний.

Про це йдеться у доповіді моніторингової місії ОБСЄ.

Так, за інформацією спостерігачів, 19 вересня 8 робітників рівняли ґрунт і підготовлювали фундамент для тимчасового мосту. Також вони зафіксували три вантажівки, які підвозили бетонні плити та щебінь.

20 вересня робітники встановили металеву конструкцію першої південної опори.   

В Луганській облдержадміністрації 21 вересня повідомили, що перший заступник очільника ОДА Юрій Погуляйко проінспектував хід робіт.

«Наразі роботи біля зламу мосту виконують працівники ТОВ «Уктрансміст», інженерна група ДСНС та піротехнічна група ДСНС», — йдеться у повідомленні.

Зокрема піротехніки продовжують очищення території від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, в інтернеті з'явилася онлайн-трансляція ремонту основного мосту в Станиці Луганській.

Згідно з графіком, до 11 жовтня 2019 року планується встановити тимчасову переправу, а до 27 листопада — відкрити основний міст.

Нагадаємо:

Відновлення мосту через річку Сіверський Донець у районі Станиці Луганської є частиною міжнародних зобов’язань України для покращення гуманітарної ситуації на лінії розмежування. 27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської, яке було необхідне для початку ремонту моста.

Поділитись: