Президент України Володимир Зеленський заявив про початок робіт з відновлення зруйнованого моста в смт Станиця Луганська.

Про це він заявив на зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету міністрів Україна і правоохоронних органів в понеділок у Києві.

«Є перемоги й досягнення: демонтували нарешті на окупованій частині Станиці Луганській міст, тому я вітаю нашу групу, яка займалася стратегічно пріоритетним питанням, і починаємо будувати міст в Станиці Луганській», — сказав Зеленський 

Раніше у штабі операції Об’єднаних сил повідомило, що станом на 9 год ранку 2 вересня українська сторона розпочала демонтаж останнього укріплення у районі пункту пропуску «Станиця Луганська» та готова до початку робіт на зруйнованій ділянці мосту.

Нагадаємо:

27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської. Розвести війська намагалися з 2016 року. Першочергово це потрібно, аби на передовій припинилися обстріли і почалися ремонтні роботи, зокрема відновлення мосту в Станиці Луганській. Леонід Кучма повідомив, що за умови дотримання перемир'я міст відремонтують протягом 1,5 — 3 місяці.

Поділитись: