Перестрілка у суді Москви: 3 вбитих, 5 поранених

1 серпня, 2017 18:19
default/Перестрілка у суді Москви: 3 вбитих, 5 поранених
Зберегти
Вигляд
Було вбито трьох нападників, ще двоє дістали поранень і наразі затримані. Під час перестрілки поранення також дістали один співробітник Росгвардії і двоє конвоїрів.

У будівлі Московського обласного суду в результаті перестрілки було вбито трьох нападників, ще двоє дістали поранень і наразі затримані. Під час перестрілки поранення також дістали один співробітник Росгвардії і двоє конвоїрів.

Відповідно до інформації агентства «Интерфакс», — всі нападники були фігурантами справи «банди ГТА».

Згодом МВС офіційно повідомило про трьох загиблих внаслідок перестрілки.

За попередніми даними Слідчого комітету РФ, двоє конвоїрів (чоловік і жінка) супроводжували до ліфту відразу п'ятьох підсудних в наручниках. Один з підсудних напав на конвоїра і почав його душити. В результаті інші змогли звільнитися і забрати зброю конвоїрів.

Один з конвоїрів зміг викликати підкріплення — співробітників Росгвардії. При аварійному відкритті ліфта троє підсудних намагалися втекти, але їх застрелили співробітники ОМОНу. Ще двох — поранили.

У Росгвардії назвали інцидент «спробою втечі» і заявили, що «співробітники ОМОНу при застосуванні зброї діяли правомірно». Також зауважується, що серед цивільних осіб ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що вдень 1 серпня у Московському обласному суді сталася перестрілка на засіданні у справі банди «ГТА». В  результаті інциденту були поранені співробітники суду.

Згодом повідомлялося, що у будівлі суду «нейтралізували» п'ятьох нападників, які, за непідтвердженою інформацією, відібрали зброю в конвоїрів і відкрили вогонь.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини