Станом на 19 квітня за кордоном 152 українців лікуються від інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, водночас пів сотні громадян вже одужали.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Так, 50 українців одужали: у Греції 22, в Польщі 6, у Домініканській Республіці й Японії по 4, в Італії та Нігерії по 2 та по одному у Бельгії, Великій Британії та Північній Ірландії, Єгипті, ОАЕ, Таїланді, Німеччині, Нідерландах, Португалії, Швеції та Швейцарії.

Водночас 7 громадян України за кордоном померли від інфікування.

Станом на сьогодні 152 громадян України за кордоном ще проходять лікування: в Австралії, Австрії, Іспанії, Італії (найбільше), Китаї, Мальті, Нігерії, ОАЕ, Португалії, Росії, на Сейшельських островах, в Сербії, США, Таїланді, Німеччині, Чехії та Швеції.

Також у МЗС повідомили, що 16 333 українці звернулися до дипустанов у рамках системи «Захист».

Програма МЗС «Захист» передбачена для громадян України, які у час обмеження подорожей залишаються за кордоном. У рамках програми посольства та генеральні консульства України за кордоном, зокрема, інформують громадян про можливість повернення до України, переміщення до сусідніх з Україною країн або ближче до України для подальшого повернення додому.

В Україні ж станом на ранок 19 квітня коронавірус лабораторно підтвердили у 5 449 людей: з них 141 пацієнт помер, 347 — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: