Війна

У Сирії через хімічну атаку загинули 27 дітей — ЮНІСЕФ

7 квітня, 2017 19:48
Війна/У Сирії через хімічну атаку загинули 27 дітей — ЮНІСЕФ
Зберегти
Вигляд
В результаті хімічної атаки у сирійській провінції загинули щонайменше 27 дітей

В результаті хімічної атаки у сирійській провінції загинули щонайменше 27 дітей.

Про це повідомляє ЮНІСЕФ.

Наголошується, що ще 546 осіб, серед яких також є діти, дістали поранення. Очікується, що кількість жертв зростатиме.

«Не можна дозволити продовжити вбивство дітей у Сирії. Всі сторони конфлікту і ті, хто має вплив на них, повинні негайно покласти край цьому жаху», — сказав регіональний директор ЮНІСЕФ Герт Каппелаере.

ЮНІСЕФ та партнери, реагуючи на атаки, підтримують у сирійських районах три мобільні клініки, чотири лікарні для надання першої допомоги і лікування, а також 9 машин швидкої допомоги.

Крім того вони доставляють необхідні предмети медичного призначення та працюють в галузі охорони здоров’я з метою підвищення обізнаності про хімічні атаки.

Нагадаємо, 4 квітня у місті Хан-Шейхун в утримуваному повстанцями районі Ідліб на півночі Сирії близько 60 мирних мешканців загинули від отруєння газом.

Рада Безпеки ООН провела за ініціативою Франції засідання через імовірну хімічну атаку мирних жителів в сирійській провінції Ідліб. У підсумку голосування не відбулось, а США пообіцяли вжити «власні заходи». 

Також повідомлялося, що результати розтину жертв отруєння у сирійській провінції Ідліб підтвердили те, що проти них була використана хімічна зброя.

6 квітня Сполучені Штати запустили 50 крилатих ракет «Томагавк» по авіабазі сирійських урядових військ у відповідь на хімічну атаку.

Дивіться також спецпроект Громадського: Обличчя сирійської війни.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини