Світ

У Тбілісі відкриють нічний клуб після рейдів правоохоронців

24 травня, 2018 17:57
Світ/У Тбілісі відкриють нічний клуб після рейдів правоохоронців
Зберегти
Вигляд
Нічний клуб Bassiani у Тбілісі, який закрили після масштабної  спецоперації правоохоронців проти наркодилерів, відкриють знову 24 травня.

Нічний клуб Bassiani у Тбілісі, який закрили після масштабної  спецоперації правоохоронців проти наркодилерів, відкриють знову 24 травня.

Про це йдеться у повідомленні клубу.

«Двері усіх клубів відчинені. Через десять днів кримінальна поліція вирішила відчинити опечатаний Bassiani, хоча розслідування ще триває», — йдеться у повідомленні.

Представники клубу Тато Гетіа та Звіад Гелбахіані підтвердили виданню Resident Advisor відкриття закладу: «Клуб повертається! Ми більш ніж щасливі, ми всередині клубу!».

12 травня під парламентом Грузії почалися протести після обшуків у нічних клубах, внаслідок яких затримали 60 людей.

13 травня протести під парламентом у Тбілісі продовжилися. На масових мітингах сталися сутички. Правоохоронці стягнули на місце водомети, а також викликали спецназ.

Протестувальники вийшли з вимогою відставки прем’єра країни Георгія Квірікашвілі, глави Міністерства внутрішніх справ Георгія Гахарії, а також реформи наркополітики, яку, зокрема у русі «Білий шум», який організував мітинг, вважають репресивною.

Глава МВС у Тбілісі вибачився перед протестувальниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Наркотики і політика: що відомо про рейди у нічних клубах Тбілісі

Більше про:
# ТБілісі
Пов`язані новини