Життя

У Туреччині затримали 12 людей за підозрою у підготовці терактів на новорічні свята — поліція

26 грудня, 2017 13:17
Життя/У Туреччині затримали 12 людей за підозрою у підготовці терактів на новорічні свята — поліція
Зберегти
Вигляд
У Туреччині сили безпеки затрмиали 12 людей, підозрюваних у підготовці терактів на новорічні свята, а також у зв'язказ з «Ісламською державою».

У Туреччині сили безпеки затрмиали 12 людей, підозрюваних у підготовці терактів на новорічні свята, а також у зв'язказ з «Ісламською державою».

Про це повідомляє Daily Sabah з посиланням на представника поліції, який говорив на умовах анонімності через заборону спілкуватися з пресою.

Зазначається, що одночасно поліція провела декілька операцій за різними адресами у провінції Адана.

Серед затриманих двоє громадян Сирії.

Затримані планували здійснити теракти з використанням автомобілів і ножів, а також займалися вербуванням прихильників бойовиків.

Раніше повідомлялося, що в США громадянина Казахстану Ахрора Сайдахметова засудили до 15 років в'язниці за «змову з метою підтримки «Ісламської держави».

Мешканця штату Массачусетс, 28-річного Девіда Райта, якого раніше визнали винним у підтримці «Ісламської держави» і плануванні терактів на території США, засудили до 28 років в'язниці.

Нагадаємо, у США офіцера поліції Ніколаса Янга засудили до 60-річного ув'язнення через спроби надати матеріальну підтримку радикальному ісламістському угрупованню «Ісламська держава».

Пов`язані новини