В Одеській області на території Національного парку «Тузлівські лимани» браконьєри напали на співробітників державної охорони.

Про це заявила виконуюча обов'язки директора нацпарку Ірина Вихристюк, повідомляє місцеве видання «Думская».

За словами Вихристюк, люди, що незаконно видобувають кефаль на території парку, напали на працівників нацпарку. Вони крадуть рибу з допомогою незаконного каналу, заявила в. о. директора.

Вихристюк підкреслила, що працівники нацпарку перебували виключно на ввіреній їм території та не заходили в будівлі рибалок.

Крім того, еколог, голова дослідницького департаменту нацпарку Іван Русєв зауважив, що прикордонники не реагували на події.

«Щойно, на очах озброєних до зубів прикордонників били службу держохорони нацпарку, вирвали у мене і колег фото- і відеокамери. 40 браконьєрів під прикриттям прикордонників вилучали тонни кефалі з НПП «Тузлівські лимани». Команда нацпарку терміново виїжджає в лікарню знімати побої», — написав він.

Нагадаємо, російська берегова охорона затримала понад 80 громадян Корейської Народно-Демократичної Республіки, які начебто займалися браконьєрством в Японському морі.

Поділитись: