У Великдень, 19 квітня, у зоні бойових дій на Донбасі бойовики один раз обстріляли позиції українських військ — серед українських військових без втрат.

Про це повідомили у штабі операції Об’єднаних сил.

Так, з міномета калібру 82 мм бойовики обстріляли українських військових поблизу Пісків на Донецькому напрямку.

«Підрозділи Об’єднаних сил продовжують контролювати противника на всій лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню, та готові до реагування на можливі загрози з будь-яких напрямків», — зазначили у штаб.

На ділянках розведення №1, №2 та №3 ситуація залишається стабільною, режиму «тиша» дотримуються.

Також зазначають, що випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксували.

Нагадаємо, 18 квітня, у зоні бойових дій на Донбасі бойовики 5 разів обстріляли позиції українських військ. Унаслідок обстрілів троє військовослужбовців дістали поранення.

16 квітня у межах обміну полонених Україна повернула 20 своїх громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. В Офісі президента опублікували перелік імен українців, які повернулись. В СБУ заявили, що Україна передала на окуповані території 14 людей, однак імена не уточнили.

Глава ОП Андрій Єрмак заявив, що Україна продовжує перемовини щодо звільнення українців, яких утримують в анексованому Криму та Росії.

Поділитись: