Через відсутність людей у зв’язку з коронавірусними обмеженнями на британських вулицях стали набагато активніше поводитися їжаки — зокрема і в сексуальному плані.

Про це в коментарі BBC розповів дослідник і член Фонду захисту дикої природи міста Нотінґем Майкл Вокер, який проводив спостереження за тваринами після введення загальнонаціонального карантину у Великій Британії.

«Їжаки стали вкрай активними, і люди починають помічати їх у своїх садах. Мені надіслали відео, як самець їжака переслідував самку… досить шумно. А якщо самців двоє, то може виникнути справжня сутичка і ще більше шуму», — розповів Вокер.

Дослідниця Лорен Мур пояснила BBC, що їжаків могло стати більше через те, що через карантин на вулицях загалом стало тихіше. Водночас тварини наражаються на небезпеку, адже люди можуть випадково їх поранити, наприклад, у своїх садах.

Університет Нотінґем-Трент, своєю чергою, повідомив, що розпочав дослідження впливу менш інтенсивного дорожнього руху (один із безпосередніх наслідків карантину) на їжаків. Відповідно до попередніх даних, кількість тварин, що гинуть на дорогах, зменшилася у порівнянні з 2019 роком.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 
Поділитись: