98-річний британець і ветеран Другої світової війни Джек Боуден вилікувався від коронавірусу. Вважається, що це найстаріша людина у Великій Британії, якій вдалося подолати COVID-19.

Про це повідомляє The Bolton News.

16 березня Боудена поклали в лікарню Роял-Болтон із діагностованою інфекцією сечового міхура, але через два дні в нього виявили коронавірус.

Утім уже 21 березня чоловік вилікувався, і медики вирішили виписати його з лікарні — за їхніми словами, вдома в Боудена менший ризик заразитися.

Наймолодший син чоловіка — 58-річний Марк — розповів журналістам, що після того, як дізнався про діагноз батька, написав йому прощального листа.

«Я думав, що більше ніколи його не побачу… Але до п’ятниці (20 березня — ред.) лікарі сказали мені, що в нього лише незначна легенева інфекція», — сказав він.

У травні Джек Роуден — прадідусь і аптекар за професією — святкуватиме 99-ий день народження.

Нагадаємо, раніше в іранському місті Сімнан заразилася коронавірусом та одужала 103-річна жінка. У Китаї теж одужала 103-річна жінка, яка була інфікована коронавірусом.

Станом на ранок 25 березня у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: