В іранському місті Сімнан заразилася коронавірусом та одужала 103-річна жінка.

Про це повідомляє middle east monitor.

«Жінка упродовж тижня лікувалася у лікарні в Сімнані через зараження коронавірусом, повністю одужала та була виписана», — повідомив ректор університету медичних наук в Сімнані Невід Данаї.

Таким чином 103-річна іранка стала другою найстаршою в світі людиною, яка вилікувалася від коронавірусної хвороби.

Тиждень тому китайська влада заявила, що у них теж одужала 103-річна жінка, яка хворіла на коронавірус.

За останніми даними, кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 у світі зросла до 198 006 випадків. З початку епідемії від хвороб, викликаних коронавірусом, померли 7 948 людей, водночас одужали — 81 950.

Наразі в Україні відомо про 14 випадків коронавірусу, два з них летальні (померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій). Загалом 10 інфікованих у Чернівецькій області, по одному в Житомирській та Київській областях та двоє у Києві.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Поділитись: