Церемонія інавгурації президента України у Верховній Раді передбачає суворий сценарій, під час якого неможливий «креатив». Про це в ефірі Громадського повідомив режисер Сергій Проскурня, який був залучений до інавгурації Віктора Ющенка у 2005 році.

«У Верховній Раді креативити неможливо. Найбільший креатив був, коли Янукович поклав посвідчення президента у кишеню (сміється, ред.)...  Власне, там ніякого креативу не може бути, там прописаний сценарій… голова Конституційного суду (має бути присутній, ред.)», — сказав Проскурня.

Він додав, що церемонія інавгурації у парламенті — це обов'язкова частина, яка має відбуватись відповідно до традиційного сценарію.

«А далі фішки», — зазначив Проскурня, додавши, що всі урочистості, які відбуватимуться вже після інавгурації у Верховній Раді передбачають довільний сценарій і можуть оплачуватись з кишені новообраного президента.

Нагадаємо, під час спілкування з журналістами у парламенті Зеленський запропонував провести його інавгурацію 19 травня. В такому випадку за законом він встигне розпустити Раду, якщо захоче цього і будуть законні підстави.

Водночас сам Зеленський заявив, що про розпуск парламенту говорити зарано.

Кирило Тимошенко, керівник GoodMedia компанії GoodMedia, яка займається усім медійним супроводом кампанії новообраного президента Володимира Зеленського, очікує, що інавгурація Зеленського відбудеться до 27 травня.

Як повідомив раніше сценарист «Слуги народу» Юрій Костюк в інтерв’ю «Українській правді», команда Зеленського під час інавгурації Зеленського планує запровадити «фішечки».

Зазначимо, чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня.

Поділитись: