Укрпошта у своїх відділеннях почне малювати спеціальні лінії, які показуватимуть відстані, на яких мають перебувати громадяни одне від одного, щоб зменшити ймовірність передачі вірусів.

Про це повідомив голова Укрпошти Ігор Смілянський.

«Відсьогодні Ви побачите жовті лінії в наших відділеннях. Будь ласка — не заходьте за жовту лінію, якщо біля стійки обслуговується клієнт. Підходьте лише тоді, коли вікно вільне», — заявив Смілянський.

Він зазначив, що відділення Укрпошти працюватимуть у звичайному режимі навіть попри карантин та запровадження обмежувальних заходів у деяких містах України. Водночас Смілянський закликав клієнтів Укрпошти бути обачними та не заходити у відділення у тому разі, якщо там велика черга.

Також голова Укрпошти закликав молодь оплачувати комунальні послуги після 13:00, коли не діє знижена комісія на оплату. Так Смілянський просить, аби молоді люди дали можливість заплатити за комуналку людям літнього віку, які перебувають у зоні ризику захворювання.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриє кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення.

Усі новини про новий коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Також з 16 березня тимчасово закриті 107 пунктів пропуску.

В Україні відомо про п'ять випадків зараження коронавірусом. Один із них летальний — 13 березня від коронавірусу померла 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині.

Поділитись: