Вінницькі медики розробили та затвердили власний протокол лікування захворювань викликаних інфекцією коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Вінницької ОДА.

За словами лікарки-інфекціоністки Лариса Мороз, оскільки у світі немає єдиного протоколу лікування хворих на коронавірус, кожна країна розробляє свій. 

«Не дочекавшись центрального протоколу, у Вінниці розробили свій — заснований на китайському, італійському, іспанському, американському та корейському досвіді», — зазначила вона.

Лікарка також наголосила, що протокол розробила кафедра інфекційних хвороб Вінницького національного медуніверситету і він офіційно затверджений на рівні Міністерства охорони здоров‘я. 

Зазначається, що це медикаментозне лікування, яке будуть застосовувати ще до етапу застосування апаратів штучної вентиляції легенів. 

Так, для лікування використовують групу протималярійних препаратів, а також препарати, які застосовують при лікуванні СНІДу, оскільки в склад геному коронавірусу входить частина геному вірусу імунодефіциту людини.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 31 березня в Україні зафіксували 549 випадків зараження коронавірусом. Відомо про 13 смертей, пов'язаних з коронавірусом, та 8 пацієнтів, які успішно одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: