У Вінниці під час проведення мітингу президента України Петра Порошенка трапилась сутичка між представниками громадської організації «Національний корпус» і правоохоронцями.

Як повідомили у поліції, затримали трьох людей, які застосували проти правоохоронців газ дратівливої дії, піротехнічні засоби та каміння.

В поліції заявили, що затриманих доправили у відділення поліції.

Своєю чергою, у «Нацкорпусі» заявили, що правоохоронці побили та затримали їхніх представників, а також активістів організації «Національні дружини».

Зазначається, що члени цих організацій прийшли на акцію, щоб вкотре запитати, коли притягнуть до відповідальності осіб, винних у розкраданні армії.

«Наших представників силовики намагались заблокувати за 500 метрів від сцени. Згодом силовики спровокували сутички, застосувавши сльозогінний газ, вони жорстоко побили наших побратимів. Удари наносились по голові, що заборонено законом, після чого хлопців затримали», — йдеться у повідомленні «Нацкорпусу».

Нагадаємо:

23 березня у Києві на Майдані Незалежності люди вийшли на акцію «Свинарчуків за ґрати» й вимагали покарання для фігурантів справи про розкрадання в оборонці. Частина учасників не змогли пояснити мету мітингу. Також у межах акції «Свинарчуків за ґрати» біля Житнього ринку у столиці випустили близько двох десятків свиней.

  • Раніше, 16 березня, представники «Нацкорпусу» в Полтаві закидали іграшковими свинями поліцейських під час візиту Порошенка.
  • Також 16 березня на Майдані Незалежності в Києві організації «Національний Корпус» та «Національні дружини» провели мітинг із вимогою до президента Петра Порошенка покарати причетних до розкрадань в оборонному секторі. Учасники акції також кидали іграшковими свинями в правоохоронців.
Поділитись: