Кандидат у президенти, актор та комік Володимир Зеленський заявив, що 14 лютого у Вінниці скасували два концерти Студії «Квартал 95».

Офіційно причиною скасування концертів стало те, що Зеленський є кандидатом у президенти, а майданчик, де мали відбуватися концерти, належить Міністерству оборони.

«Відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори президента України» відвідання військових частин (формувань) окремими кандидатами на посаду президента України чи їхніми довіреними особами забороняється», — йдеться в офіційному листі полковника Олени Іванової начальниці 60 будинку офіцерів.

У 60 будинку офіцерів Громадському повідомили, що переговори щодо проведення концертів велися ще до того, як Зеленський зареєструвався кандидатом у президенти.

Рекламу заходу в місті вже прибрали, людей закликали повернути квитки в каси.

«Це свавілля. Я ходжу на всі їхні концерти. Купила квитки 1,5 або 2 місяці тому, в перший день продажів. За 6 квитків в 1-й ряд заплатила 11 100 грн. Я ходжу з подружками все життя. Я відразу прийшла в касу здавати квитки. Я ходжу не до президентів, а на артистів», — розповіла кореспондентці Громадського Зореслава, яка прийшла здавати квитки.

Водночас в інтернеті з’явилися афіші, що замість Вінниці «Вечірній Квартал» відбудеться у Рівному.

У компанії «Квартал Концерт» цю інформацію підтвердили: «Буде точно концерт у Рівному, все правильно, його просто перенесли з Вінниці».

Громадське об'єднання «Комітет виборців України» закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити трансляцію фільму «Слуга народу 3» з виборчого фонду, оскільки бачить в показі стрічки передвиборчу агітацію на його користь.

Напередодні активісти Громадянської мережі ОПОРА заявили, що безкоштовні концерти Студії «Квартал 95» можна вважати підкупом виборців на користь Володимира Зеленського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ VoxCheck: Володимир Зеленський — про НАТО та МВФ

Нагадаємо, 25 січня Зеленський подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти. Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: