Світ / Європа

У Вірменії чоловік намагався увірватись до будівлі уряду з вибухівкою

«Кавказский узел»
Світ/Європа/У Вірменії чоловік намагався увірватись до будівлі уряду з вибухівкою
Зберегти
Вигляд
Озброєний гранатою чоловік намагався увірватися в будівлю уряду Вірменії і погрожував підірвати її. Про це повідомляє видання «Кавказский узел».

За даними відомства, інцидент стався ввечері 27 жовтня. Поліцейські затримали чоловіка. Порушено кримінальну справу за статтею ч.1 235 КК Вірменії (незаконне придбання, зберігання, носіння зброї, вибухівки).

З'ясувалось, що затриманий громадянин Вірменії, 1975 року народження.

У той момент, коли чоловік намагався увірватися в будівлю уряду, там знаходився виконувач обов'язків прем'єра Вірменії Нікол Пашинян.

Правоохоронці затримали зловмисника, на місце прибули дві бригади швидкої допомоги.

Помічник прем'єра Арен Мкртчян зазначив, що «у будівлі ніякої паніки немає» і подробиці інциденту йому невідомі.

«Подробиці мені невідомі. Я спустився вниз, коли його вже знешкодили і відвезли», — додав в.о. віце-прем'єра Вірменії Тигран Авінян.

За даними МНС Вірменії, унаслідок інциденту потерпілих немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Прем’єр Вірменії Пашинян пішов у відставку: що далі?

Нагадаємо, Нікол Пашинян 16 жовтня оголосив про свою відставку, висловивши впевненість, що фракції не будуть заважати його планам розпустити парламент. В цей же день у відставку пішов уряд Вірменії.

Метою своєї відставки Пашинян назвав доведення «оксамитової революції» до кінця і передачу влади народу. Прем'єр представив дорожню карту, згідно з якою президент негайно приймає його відставку, потім парламент не обирає нового прем'єра протягом 14 днів і розпускається для проведення позачергових виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 100 днів прем'єра Вірменії Пашиняна: перемога з присмаком зради

Пов`язані новини