Мобільний оператор «Vodafone-Україна» не перевірятиме та не ремонтуватиме своє обладнання на окупованих територіях Донбасу до утримання гарантій безпеки від бойовиків.

Мобільний оператор «Vodafone-Україна» не перевірятиме та не ремонтуватиме своє обладнання на окупованих територіях Донбасу до утримання гарантій безпеки від бойовиків.

Про це повідомила речниця компанії Вікторія Рубан, передає «Радіо Донбас.Реалії».

«Неможливо таке. Ми працюємо відповідно до українського законодавства. Ми працюємо за українськими ліцензіями, виданими нам Україною. Чинне законодавство нам забороняє працювати або вести будь-яку господарську або комерційну діяльність на непідконтрольній території», – заявила Вікторія Рубан.

Вона наголосила, що в разі отримання офіційного дозволу на в’їзд на окуповану територію, компанія нікого туди не надсилатиме без гарантій безпеки.

«На свій страх і ризик, ми, звичайно, робити цього не будемо. Тому що ніхто не візьме на себе відповідальність ризикувати життями людей... Якщо ніхто не може гарантувати їхню безпеку, то, звичайно, ніхто туди наших фахівців не відправить», – сказала Вікторія Рубан.

Вона зазначила також, що питання про ситуацію зі зв’язком в Донецькій області винесено на переговори контактної групи в Мінську.

13 січня повідомлялося, що на окупованій частині Донецької області кілька діб був відсутній мобільний зв’язок від оператора Vodafone. Водночас у самоназваній «ДНР» заявили про перебої зі зв’язком в окупаційного оператора «Фенікс».

Згодом оператор зв’язку Vodafone звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області. Зв'язок відновили 19 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонент недоступний: чому не працює мобільний зв’язок у Донецьку та Луганську

Поділитись: