На сайті угорського лоукостера Wizz Air вже можна придбати квитки на рейси з Києва до Відня та навпаки з 12 травня. Вони коштують 25 євро.

Wizz Air пропонує на 12 травня квитки з Києва до Відня за 29,99 євро та з Відня до Києва за 24,99 євро.

Згідно з сайтом авіакомпанії, рейси планують здійснювати щодня з 12 травня, крім 13 травня.

Водночас в Україні карантинні обмеження через коронавірус продовжили до 11 травня. У плані зняття обмежень, який представив уряд, не вказано, коли Україна може відновити міжнародне транспортне сполучення.

Крім того, міністр інфраструктури Владислав Криклій раніше заявляв, що про відновлення авіасполучення раніше червня говорити точно не можна.

Згодом Криклій додав, що спершу відновлюватимуть роботу громадського транспорту, міжміського та міжобласного транспорту. Потім — розглядатимуть можливість відновити внутрішні авіарейси. Коли можливе відновлення міжнародного авіасполучення — міністр не відповів.

Водночас в Австрії з 1 травня скасовують обмеження на вихід з дому та дозволяють збиратися у групи по 10 людей, але з дотриманням дистанції. Крім того, у травні вже можуть відкрити заклади харчування та готелі.

Нагадаємо, угорський лоукостер Wizz Air з 1 травня відновить рейси з Лондона та Відня до деяких європейських міст.

В Україні станом на 28 квітня коронавірус вже виявили у 9 410 людей, з них 239 померли, а 992 — одужали. За добу виявили 401 новий випадок інфікування.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: