Життя / Здоров'я

У Запоріжжі на кір захворіли четверо працівників лікарні

МОЗ
Життя/Здоров'я/У Запоріжжі на кір захворіли четверо працівників лікарні
Зберегти
Вигляд
У Запоріжжі у поліклінічному відділенні багатопрофільної лікарні «Віта-Центр» зареєстрували чотири випадки кору серед працівників лікарні.

Всі захворілі віком від 30 до 49 років, із них троє не мають даних про щеплення проти кору, 1 — щеплений за віком. Захворювання зареєстровані в період з 10-го по 19-те січня.

Двоє хворих перебувають у стаціонарі обласної інфекційної лікарні, ще двоє лікуються вдома.

«За результатами епідрозслідування встановлено, вірогідно, джерелом інфекції став пацієнт закладу, який відвідував заклад знаходячись в інкубаційному періоді, коли симптомів на кір ще не мав, але був небезпечним для оточуючих», — повідомили в лабораторному центрі.

Нині в закладі проводять протиепідемічні заходи, встановлений меднагляд за всіма працівниками поліклінічного відділення, проведені лабораторні обстеження контактних осіб, планується проведення щеплень проти кору особам із низьким імунітетом до кору, що буде визначено після отримання результатів лабораторного обстеження.

Раніше повідомлялось, що у селі Шевченкове Одеської області в усіх навчальних закладах запровадили карантин через кір. Кількість хворих на кір дітей за два дні зросла з 14 до 48.

Загалом з початку 2019 року станом на 16 січня на кір захворіли понад 5 тисяч українців. У 2018 році на кір захворіли понад 54 тисячі українців

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Спалах кору: симптоми, профілактика, лікування

За даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні становить близько 30%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кір в Україні: чому батьки виступають проти щеплень і як з цим бореться МОЗ

Більше про:
# кір
# Запоріжжя
Пов`язані новини