Станом на 10:00 14 червня в Збройних силах України хворіє 171 особа на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ.

За минулу добу зареєстрували три нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Так, 2 військовослужбовці та 1 працівник ЗС України Дніпропетровської області лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

Всього за час пандемії одужали 174 людини, водночас 4 людей померли від ускладнень.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 461 людина. У 114 військових ізоляція закінчиться у найближчих три доби.

«Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом», — йдеться у повідомленні.

За минулу добу, 13 червня, в Україні зафіксували 648 випадків зараження коронавірусом. Також відомо, що за вчора 106 людей одужали, а 9 — померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: