В команді президента Володимира Зеленського наполягають, що призначення Андрія Богдана не підпадає під закон про люстрацію.

Про це «Радіо Свобода» заявив радник президента Дмитро Разумков.

«Голова адміністрації, заступники голови адміністрації не мають посади в апараті. Вони не є державними посадовцями. І вони не виконують жодних владних повноважень. Закон про люстрацію абсолютно чіткий. Позиція голови адміністрації не підпадає під це положення», — сказав він.

Разумков додав, що Богдана призначили на посаду через те, що він найсильніший юрист команди президента.

«Репутаційно можна зашкодити будь-якій людині. Найчеснішій, найсправедливішій. Але проблема в тому, що Богдан є одним із найсильніших, можливо, найсильніший юрист у цій команді і дуже сильна особистість, лідер, який може сприяти проведенню тих реформ, про які говорив Володимир Зеленський. І проблема в тому, що такі атаки проти Богдана, що це найсильніша людина в команді – вживаються усі заходи, щоби його вибити з цієї обойми. У нас є підтвердження того, що втручаються в тому числі й наші іноземні колеги і що цей сигнал іде від команди колишнього президента», — сказав радник Зеленського.

Нагадаємо, 22 травня співавторка закону «Про очищення влади» Тетяна Козаченко заявила, що призначення Богдана головою АП порушує вимоги закону про люстрацію, оскільки в переліку осіб, які підпадають під люстрацію, чітко зазначена посада голови Адміністрації президента.

Поділитись: