Слова президента Володимира Зеленського про «сепаратистів» стосуються не жителів Донбасу, а ватажків самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

Про це заявив радник команди президента України Володимира Зеленського з політичних питань Микита Потураєв, передають «Новости Донбасса».

«Путін говорив, що треба не обзивати людей і не називати їх сепаратистами. Ми і так всіх називаємо своїми іменами — маріонеток Путіна ми так називаємо. Ми не відштовхуємо людей з окремих районів Донецької та Луганської областей — ми з ними говоримо», — сказав Потураєв.

Він також висловив жаль, що на непідконтрольних українській владі територіях люди почують президента Росії Володимира Путіна з російських і сепаратистських ЗМІ, але навряд чи почують позицію команди Зеленського.

Раніше Путін назвав умови «конструктивних переговорів» з Зеленським. Серед них Путін назвав «встановлення прямих контактів з власними співвітчизниками на Донбасі».

Нагадаємо, нещодавно прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив про готовність Путіна до зустрічі з Зеленським.

Раніше Пєсков заявляв, що Путін щодо Зеленського зайняв вичікувальну позицію.

Коментуючи результати виборів в Україні Путін сказав, що це — «повний провал політики Порошенка».

Перед цим в Кремлі заявили, що Володимир Путін не планує контактів із Зеленським до офіційного оголошення підсумків виборів і інавгурації.

Поділитись: