У прифронтових населених пунктах, зокрема у Золотому, російських телеканалів набагато більше, ніж українських, російська пропаганда працює 24/7, тому держава повинна якось цьому протистояти.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на hromadske заявив В’ячеслав Попов, начальник відділу Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України.

За його словами, у Золотому працівники управління обговорюють з місцевою владою та місцевими жителями «всі проблеми, які є».

«Питання в тому, що інформаційно… Наприклад, працює 3 українські телеканали проти 15 російських чи проросійських каналів. Ось в чому питання. Навіть особисте спілкування не дає того, тому що воно триває півгодини, годину, ну дві, а потім ми переміщуємся до інших будинків. Пропаганда російська вона 24/7 там», — наголосив Попов.

Він вважає, що це питання треба вирішувати на державному рівні. Зокрема Попов упевнений, що Міноборони візьме участь у створенні російськомовного каналу, запуск якого нещодавно анонсував міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

Міністерство планує боротися з фейками за допомогою створення контенту, який розповідатиме, що насправді відбуватиметься в Україні.

Поділитись: