У Збройних силах України за минулу добу виявили 10 нових випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

У закладах охорони здоров’я перебуває двоє хворих: один військовослужбовець у Рівненському військовому госпіталі та один працівник ЗСУ у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Стан здоров'я пацієнтів задовільний. Вони отримують необхідне лікування.

Ще восьмеро хворих (2 військовослужбовців у Київській області, 4 військових та 1 працівник ЗСУ — у Рівненській, а також 1 військовослужбовець на Закарпатті) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, у них легкий перебіг захворювання.

Загалом зараз у Збройних Силах на COVID-19 хворіє 124 людини. Також відомо, що 115 людей із лав ЗСУ одужали, а четверо — померли від ускладнень. На ізоляції (зокрема самоізоляція) перебуває 448 людей.

Нагадаємо, з початку епідемії в Україні COVID-19 підтвердили у 24 314 людей, з них 727 померли від ускладнень, а 10 078 — одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: