В Україні завершилася призовна кампанія «Осінь-2017», за результатами якої призвали та направили до військ у цілому 12 460 осіб.

В Україні завершилася призовна кампанія «Осінь-2017», за результатами якої призвали та направили до військ у цілому 12 460 осіб.

Про це повідомляється у Facebook Сухопутних військ Збройних сил.

Осіння призовна кампанія тривала протягом жовтня-листопада 2017 року. На строкову військову службу призивалися громадяни України, чоловіки 1997-1990 років народження.

Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони АТО.

Військкомати призвали та направили до військ 12 460 осіб, зокрема до ЗСУ — 8 360, Нацгвардії — 3 500, Держспецслужби транспорту — 600.

Наголошується, що військові комісаріати виконали державне завдання на 100%.

«Проте проблем з тими, хто уникає строкової служби, у війську не бракує. Близько 70% неявки призовників до військових комісаріатів. З них майже третина перебувають у розшуку», — ідеться в повідомленні.

Згідно із законодавством, представники військкоматів мають право вручати повістки будь-де, наголосили в ЗСУ.

Нагадаємо, в ніч на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу Jugendhub у Шевченківському районі. Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками.

32 відвідувачів доставили до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу.  Зі свого боку, очевидці повідомляли, що правоохоронці під час рейду застосовували силу. 

12 затриманих під час рейду а нічному клубі відправлять на службу до армії.

Крім того, 4 листопада біля нічного клубу «Парадокс» у Львові у молодих людей призовного віку військові перевіряли документи. Люди у формі намагалися потрапити й до самого закладу, але їх не пустили охоронці. Під час перевірки призовників вручили 12 повісток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про осінній призов на строкову службу

Поділитись: