УКРАЇНА

У Збройних силах заявили про 70% неявки під час осіннього призову

13 грудня, 2017 13:18
УКРАЇНА/У Збройних силах заявили про 70% неявки під час осіннього призову
Зберегти
Вигляд
В Україні завершилася призовна кампанія «Осінь-2017», за результатами якої призвали та направили до військ у цілому 12 460 осіб.

В Україні завершилася призовна кампанія «Осінь-2017», за результатами якої призвали та направили до військ у цілому 12 460 осіб.

Про це повідомляється у Facebook Сухопутних військ Збройних сил.

Осіння призовна кампанія тривала протягом жовтня-листопада 2017 року. На строкову військову службу призивалися громадяни України, чоловіки 1997-1990 років народження.

Строковики проходитимуть службу у всіх регіонах України, за виключенням зони АТО.

Військкомати призвали та направили до військ 12 460 осіб, зокрема до ЗСУ — 8 360, Нацгвардії — 3 500, Держспецслужби транспорту — 600.

Наголошується, що військові комісаріати виконали державне завдання на 100%.

«Проте проблем з тими, хто уникає строкової служби, у війську не бракує. Близько 70% неявки призовників до військових комісаріатів. З них майже третина перебувають у розшуку», — ідеться в повідомленні.

Згідно із законодавством, представники військкоматів мають право вручати повістки будь-де, наголосили в ЗСУ.

Нагадаємо, в ніч на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу Jugendhub у Шевченківському районі. Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками.

32 відвідувачів доставили до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу.  Зі свого боку, очевидці повідомляли, що правоохоронці під час рейду застосовували силу. 

12 затриманих під час рейду а нічному клубі відправлять на службу до армії.

Крім того, 4 листопада біля нічного клубу «Парадокс» у Львові у молодих людей призовного віку військові перевіряли документи. Люди у формі намагалися потрапити й до самого закладу, але їх не пустили охоронці. Під час перевірки призовників вручили 12 повісток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про осінній призов на строкову службу

Пов`язані новини
Життя
8 грудня 2018
У Рівному працівники військкомату намагались затримати «призовника» на вулиці
У Рівному чоловіка на вулиці зупинили працівники військкомату і, не надавши жодних документів, вимагали проїхати з ними. Працівники військкомату поводили себе грубо і вживали лайку. Чоловік почав знімати подію на відео і викликав поліцію.За даними місцевого видання «Радіо Трек», за чоловіком до Рівного приїхали представники комісаріату з Хмельницької області, оскільки він нібито там зареєстрований. Водночас у коментарі UA:Рівне чоловік, який назвався Владом, спростував інформацію про реєстрацію на Хмельниччині.Він пояснив, що вранці йшов на роботу і до нього під‘їхало авто Hyundai, у якому перебували чоловіки у військовій формі. Один з них вийшов і почав вимагати проїхати з ними, оскільки вони шукають «осіб, які ухиляються від армії». Чоловіки у військовому також викликали поліцію.«Я пояснив, що я не призовного віку, вони мені мені кажуть, що все одно треба проїхати. Вони не пред'явили ніяких посвідчень, хамили, викликали поліцію на тій підставі, що я не хочу з ними їхати. Я теж викликав поліцію в свою чергу. У них не було моїх даних... Вони просто підходили до людей», – розповів Влад.Також він запевнив, що ніколи не був прописаний у Хмельницькій області.Повне відео інциденту чоловіка із працівниками військкомату оприлюднило місцеве видання «Типове Рівне».
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти