Учасника російського протестного руху Pussy Riot Петра Верзілова виписали з лікарні в Німеччині.

Учасника російського протестного руху Pussy Riot Петра Верзілова після отруєння виписали з лікарні Charite в Німеччині.

Про це повідомляє Meduza.

Лікарі зазначили, що у Верзілова ще зберігається порушення реакції зіниць, проте з часом вона має нормалізуватися.

Зазначимо, член російського руху Pussy Riot та видавець «Медиазоны» Петро Верзілов упевнений, що його отруїли російські спецслужби.

«Можливо, вони (спецслужби — ред.) випробували нову отруту, тому що моє отруєння відрізняється від інших: мені не знадобилося декілька днів, щоби помітити (отруєння — ред.), це сталося відразу», — зазначив він.

25 вересня Верзілов повідомив про поліпшення свого стану.

Раніше повідомлялося, що за день до того, як потрапити у реанімацію, Верзілов отримав звіт про розслідування загибелі журналістів у Центральноафриканській Республіці.

12 вересня стало відомо, що Верзілов потрапив до реанімації після того, як почав втрачати зір, здатність говорити та пересуватися. Його близькі заявили про можливе отруєння.

13 вересня стало відомо, що він отруївся або був отруєний медичними препаратами. Його переведели в реанімацію НДІ ім. Скліфософського у важкому стані.

15 вересня — доставили на лікування в Берлін.

18 вересня, версію про отруєння підтвердили лікарі німецької клініки, де Верзілов проходить курс лікування. Водночас лікарі наразі не можуть назвати субстанцію, яка викликала отруєння. 

«Це могли бути медикаменти або натуральні речовини», — сказав представник клініки на прес-конференції.

Нагадаємо, під час фіналу Чемпіонату світу з футболу у Москві Верзілов, його дівчина Вероніка Нікульшина та ще двоє учасників Pussy Riot вибігли на поле стадіону «Лужники».

Вони вимагали від російської влади: звільнити всіх політичних в'язнів; не саджати за лайки; припинити незаконні арешти на мітингах; допустити політичну конкуренцію в країні; а також не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей без причин в СІЗО.

Учасників затримали та склали адміністративні протоколи за статтями «Порушення правил поведінки глядачів під час офіційних спортивних змагань» та «Незаконне носіння одягу з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів».

Усіх чотирьох учасників гурту відправили під арешт на 15 діб.

Після того, як учасники Pussy Riot вийшли із СІЗО, їх знову затримали

Згодом на них склали нові адміністративні протоколи через непокору поліції.

Поділитись: