ENRU

Учасники «блокади Донбасу» планують розпочати «другий етап» акції за 2 тижні

Учасники «блокади Донбасу» заявляють, що вже за два тижні почнуть новий етап своїх дій, який вони називають «другий етап блокади».

Про це на прес-конференції заявив екс-командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський.

«На сьогоднішній день нашим штабам дана команда по мобілізації наших прихильників. Ми розуміємо, що торгівля з Росією це дуже тонкий момент і не можна відразу все перекрити, ми займаємося цим частково», – сказав він.

За його словами, на сьогоднішній день можна відмовитися від поставок вугілля з окупованих територій і території Росії.

«Ми вважаємо, що підприємства, які контролюються російськими громадянами, є точками тиску, які допоможуть примусити Путіна  і Порошенка ухвалити рішення про повернення наших полонених. Російські представники – власники підприємств в Україні становлять небезпеку для безпеки країни. Через два тижні ми почнемо свої дії, щоб натиснути на больові точки російського бізнесу», – додав він.

26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Станом на 11 лютого командир «Штабу блокади» Сергій Акимович в ефірі Громадського повідомляв про те, що за час проведення акції блокадники не пропустили вже більше 50 тисяч вагонів з окупованого Донбасу

Нагадаємо, що РНБО заборонили рух вантажів через лінію зіткнення на Донбасі.

16 березня Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заборону переміщення вантажів на Донбас.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ: Що означає рішення РНБО про «блокування» Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram