Світ

Угоду про вільну торгівлю з Канадою розширять на сферу послуг — посол

Укрінформ
Світ/Угоду про вільну торгівлю з Канадою розширять на сферу послуг — посол
Зберегти
Вигляд
Дію Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною планують розширити на сферу інвестицій та послуг, що має сприяти залученню канадських інвестицій в Україну та покращити умови експорту українських ІТ послуг до Канади.

Про це повідомив посол України у Канаді Андрій Шевченко в інтерв’ю агенції «Укрінформ».

За його словами, розширення дії угоди має відбутися у серпні 2019 року — через 2 роки після її підписання.

«У нас уже є політична домовленість, що дія цієї Угоди буде розширена на сфери інвестицій та послуг. У першу чергу, це хороша новина для українських айтішників, але також — і для всіх інших представників української сфери послуг, оскільки в такому разі вони зможуть на кращих умовах працювати із Канадою», — зазначив Шевченко.

За його словами, за час перші 3 квартали 2018 року обсяг експорту українських товарів до Канади збільшився у півтора рази. При цьому, зростання часто спостерігається у галузях, щодо яких його не прогнозували.

Крім цього, посол додав, що наразі між Канадою та Нафтогазом проходять «практичні розмови» щодо обміну технологіями у сфері видобутку газу та нафти.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року в Україні запрацювала угода про вільну торгівлю з Канадою.

Раніше посол Канади в Україні Роман Ващук розповів Громадському, як вільна торгівля з Канадою вплине на життя українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зона вільної торгівлі України з Канадою: переваги та зобов'язання.

Також, Україна узгодила з Ізраїлем угоду про вільну торгівлю. Її мають підписати найближчим часом.

Пов`язані новини