Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціює перегляд умов вільної торгівлі з Євросоюзом, митного союзу та інших можливих додаткових механізмі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціює перегляд умов вільної торгівлі з Євросоюзом, митного союзу та інших можливих додаткових механізмів.

Про це повідомила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

«Вже зараз зрозуміло, що умови вільної торгівлі треба переглядати. Переговори щодо створення Зони вільної торгівлі з Європейським Союзом завершились досить давно і тепер умови доступу товарів до ринку України та ЄС «застарілі», — сказала вона.

За її словами, потрібно провести детальний аналіз поглиблення торгівлі з ЄС та визначити оптимальний формат співпраці в короткостроковій та довгостроковій перспективі  – в рамках зони вільної торгівлі (з переглядом) чи митного союзу з ЄС, а також вивчити можливі ризики та терміни їх запровадження.

«Відповідно до Експортної стратегії України, Європейський Союз є ринком у фокусі номер один для України, тому ми налаштовані на подальший розвиток та поглиблення цієї співпраці», — зазначила Микольська.

Раніше в Мінекономіки повідомили, що Україна експортує 35,7% товарів в ЄС.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile