УКРАЇНА

Україна має невідкладно розглянути законопроект про Антикорупційний суд — МВФ

19 лютого, 2018 16:41
УКРАЇНА/Україна має невідкладно розглянути законопроект про Антикорупційний суд — МВФ
Зберегти
Вигляд
Міжнародний валютний фонд наполягає на невідкладному, але відповідно до парламентських процедур розгляді владою України законопроекту про Антикорупційний суд.

Міжнародний валютний фонд наполягає на невідкладному, але відповідно до парламентських процедур розгляді владою України законопроекту про Антикорупційний суд.

Про це йдеться в прес-релізі МВФ за підсумками роботи в Києві групи експертів.

«Нині важливо, щоб влада України забезпечила невідкладний розгляд, але відповідно до парламентських процедур, законопроекту про Антикорупційний суд, і щоб під час розгляду в парламенті були враховані поправки, необхідні для приведення остаточного тексту закону в повну відповідність до передбачених програмою (EFF — ред.) зобов'язань країни і рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи», — йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Першочергова задача України — створити незалежний антикорупційний суд» — постійний представник МВФ в Україні

З 12 по 16 лютого в Україні перебувала група експертів МВФ, що вивчала можливість проведення чергової перевірки в рамках програми. 

Програма МВФ передбачає виділення Україні $17,5 млрд до 2019 року — у разі виконання Україною ключових вимог за програмою. Наразі Україна отримала $8,8 млрд.

1 грудня 2017-го Єврокомісія відмовила Україні у транші на 600 млн євро. Причиною відмови стало невиконання Україною чотирьох вимог: зняття заборони на експорт лісу-кругляка, запуск автоматичної перевірки е-декларацій, закон про кредитний реєстр НБУ та перевірка інформації про бенефіціарних власників компаній. Мінфін України заявив, що розраховує залучити понад два транші МВФ у 2018 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Законопроект про антикорупційний суд не відповідає умовам програми МВФ — голова представництва в Україні.

Пов`язані новини