УКРАЇНА

Україна не видасть РФ заочно арештованого пранкера Вольнова

29 березня, 2018 21:36
УКРАЇНА/Україна не видасть РФ заочно арештованого пранкера Вольнова
Зберегти
Вигляд
Україна не видасть Росії пранкера Євгена Вольнова, якого там підозрюють у розпалюванні ворожнечі через поширення інформації про «сотні загиблих» під час пожежі в Кемерові.

Україна не видасть Росії пранкера Євгена Вольнова, якого там підозрюють у розпалюванні ворожнечі через поширення інформації про «сотні загиблих» під час пожежі в Кемерові.

Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган, інформує «Українська правда».

«Запит на його видачу вони нам не направлять, оскільки розуміють, що ми за Конституцією своїх громадян не видаємо (ст. 25 Конституції та ст. 10 КК – УП)… І, відповідно, справу проти нього вони нам також не передадуть», — сказала Сарган.

Вона наголосила, що російські правоохоронці можуть лише попросити допитати пранкера, надати йому характеристикута передати ці матеріали для засудження в Україні.

«Слідчий комітет Росії має надіслати в рамках міжнародної правової допомоги на адресу Генеральної прокуратури документи і сам текст підозри, який вже через нас має бути оголошений», — сказала речниця.

Сарган також припустила, що « вони навряд чи будуть це робити».

Наразі запити від Росії щодо пранкера ще не надходили.

Крім того, Вольнову досі не повідомили про підозру.

Нагадаємо, Басманний суд Москви заочно засудив до арешту громадянина України Микиту Кувікова, відомого в Інтернеті як Євген Вольнов.

Раніше Вольнов опублікував аудіо, в якому говорив про 300 загиблих унаслідок пожежі в Кемерові

Нагадаємо, 25 березня у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталась пожежа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Пов`язані новини