Басманний суд Москви заочно засудив до арешту громадянина України Микити Кувікова, відомого в Інтернеті як Євген Вольнов.

Басманний суд Москви заочно засудив до арешту громадянина України Микиту Кувікова, відомого в Інтернеті як Євген Вольнов. Українець засуджений у Росії у справі про «поширення неправдивої інформації» про кількість загиблих у пожежі в Кемерові.

Про це повідомляє «РИА Новости».

Щодо Кувікова порушили кримінальне провадження за статтею 282 Кримінального Кодексу РФ — «розпалювання ненависті або ворожнечі». Як повідомила прес-секретарка московського суду Юнона Царьова, українцю загрожує до 5 років колонії.

У Слідчому комітеті Росії заявляли, що Кувіков публічно «вводив родичів загиблих в оману, намагаючись дестабілізувати ситуацію».

Раніше повідомлялося, що Слідчий комітет Росії відкрив кримінальне провадження стосовно громадянина України Микити Кувікова.

Раніше Вольнов опублікував аудіо, в якому говорив про 300 загиблих унаслідок пожежі в Кемерові

МНС Росії заявило про 64 загиблих та відсутність зниклих безвісти.

Нагадаємо, 25 березня у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталась пожежа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних та повідомити правду про те, що сталося у ТЦ, оскільки вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів

Поділитись: