УКРАЇНА

Україна підготує до суду ООН меморандуми проти РФ щодо заборони расової дискримінації та фінансування тероризму

19 лютого, 2018 17:36
УКРАЇНА/Україна підготує до суду ООН меморандуми проти РФ щодо заборони расової дискримінації та фінансування тероризму
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Павло Клімкін анонсував підготовку меморандумів проти РФ по конвенції про заборону расової дискримінації і заборону фінансування тероризму.

Президент України Петро Порошенко доручив підготувати для подачі в Міжнародний суд в Гаазі документи, що стосуються військових злочинів РФ, а міністр закордонних справ Павло Клімкін анонсував також підготовку меморандумів по конвенції про заборону расової дискримінації і заборону фінансування тероризму.

Про це йдеться у повідомленні на сайті президента.

«Те що ми робимо — це всеохоплююча юридична спроба дістати Росію по всьому юридичному фронту. І головне, що Росія отримає не тільки покарання за порушення прав, Росія ще і за це заплатить», — наголосив Клімкін.

Міністр запевнив, що робота послідовно продовжиться і українська сторона має сильну команду, яка її буде представляти в рамках арбітражу і міжнародного суду.

Президент уточнив, що мова йде не лише про морське право, ліквідацію расової дискримінації, відповідальність за фінансування тероризму — а також він поставив завдання підготувати документи, які стосуються і військових злочинів.

Раніше в Адміністрації президента повідомили, що Україна готує позов в Міжнародний суд ООН проти Росії щодо порушення Морської конвенції.

Пов`язані новини