ENRU

Україна підготує до суду ООН меморандуми проти РФ щодо заборони расової дискримінації та фінансування тероризму

Президент України Петро Порошенко доручив підготувати для подачі в Міжнародний суд в Гаазі документи, що стосуються військових злочинів РФ, а міністр закордонних справ Павло Клімкін анонсував також підготовку меморандумів по конвенції про заборону расової дискримінації і заборону фінансування тероризму.

Про це йдеться у повідомленні на сайті президента.

«Те що ми робимо — це всеохоплююча юридична спроба дістати Росію по всьому юридичному фронту. І головне, що Росія отримає не тільки покарання за порушення прав, Росія ще і за це заплатить», — наголосив Клімкін.

Міністр запевнив, що робота послідовно продовжиться і українська сторона має сильну команду, яка її буде представляти в рамках арбітражу і міжнародного суду.

Президент уточнив, що мова йде не лише про морське право, ліквідацію расової дискримінації, відповідальність за фінансування тероризму — а також він поставив завдання підготувати документи, які стосуються і військових злочинів.

Раніше в Адміністрації президента повідомили, що Україна готує позов в Міжнародний суд ООН проти Росії щодо порушення Морської конвенції.