Технології

Україна підписала угоду з найбільшим блокчейн-проектом BitFury

18 квітня, 2017 15:15
Технології/Україна підписала угоду з найбільшим блокчейн-проектом BitFury
Зберегти
Вигляд
Державне агентство з питань електронного уряду України і компанія BitFury підписали меморандум про співпрацю в області блокчейн-технологій.

Державне агентство з питань електронного уряду України і компанія BitFury підписали меморандум про співпрацю в області блокчейн-технологій.

За словами глави BitFury Group Валерія Вавилова, йдеться про найбільший блокчейн-проект в державному секторі України, передає Reuters.

«Безпечна державна система, побудована на блокчейні, зможе захистити активи на мільярди доларів і мати значний соціальний та економічний вплив у всьому світі, підкресливши важливість прозорості і контрольованості», — заявив Вавилов.

Він відмовився назвати вартість проекту, але назвав укладену угоду найбільшою блокчейн-угодою з урядом за весь час.

Проект передбачає переведення всіх державних даних, що зберігаються в електронному вигляді, на блокчейн-платформу.

Першими на нову систему переведуть державні реєстри, соціальні служби, органи безпеки, охорони здоров'я та енергетики України.

Повідомляється, що після переходу на цю систему уряд України зможе контролювати всі зміни, що відбуваються з держактивами, зокрема, результати конкурсів з приватизації.

Блокчейн — технологія безпечного зберігання даних, яка використовує розподілену мережу комп'ютерів. Є основою криптовалюти (біткоіни і т.п.), але може бути використана в будь-яких сферах діяльності, де потрібно зберігання даних з високим ступенем безпеки і довіри.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# уряд
Пов`язані новини