ENRU

Україна не отримала відповіді від Білорусі щодо обставин затримання Павла Гриба — МЗС

Міністерство закордонних справ України не отримало відповіді від білоруської сторони щодо обставин затримання українця Павла Гриба.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час форуму YES у Києві.

«Поки немає. Ми відразу звернулися до білорусів, я розмовляв з міністром закордонних справ. Зараз ми намагаємося отримати цю відповідь. Будемо послідовно працювати і отримувати цю відповідь», — сказав міністр.

 «Ми розуміємо, що російські спецслужби працюють на території Білорусі, і ми повинні для себе зрозуміти, наскільки небезпечний цей несе для наших громадян. Оскільки МЗС відповідає за безпеку наших громадян за кордоном, то ми повинні дати відповідні рекомендації», — уточнив Клімкін.

28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

11 вересня російський адвокат сказав, що зміг зустрітися з Грибом у СІЗО Краснодара. 15 вересня у МЗС Громадському повідомили, що Гриб опинився у російській лікарні. Україна вимагає від РФ обстеження Гриба українськими лікарями.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram