УКРАЇНА

Україна в рейтингу корупції та що зміниться для клієнтів Укрзалізниці

28 лютого, 2018 13:42
УКРАЇНА/Україна в рейтингу корупції та що зміниться для клієнтів Укрзалізниці
Зберегти
Вигляд
Україна в останньому дослідженні Індексу сприйняття корупції набрала 30 балів із 100 можливих, зайнявши 130 місце із 180 країн.

Україна в останньому дослідженні Індексу сприйняття корупції набрала 30 балів із 100 можливих, зайнявши 130 місце із 180 країн. Позитивна динаміка спостерігається з 2014-го — щороку Україна покращує свій показник і піднімається в рейтингу вгору. Щоправда рух цей дуже повільний — один, максимум два бали за рік. Що не вдалося зробити владі у 2017 для боротьби із корупцією і чому? Та як можна покращити ситуацію в поточному році?

Про це у програмі «Реформа» на Громадському о 21:00 говоримо із виконавчим директором Transparency International Україна Ярославом Юрчишиним та членом комітету з питань запобігання та протидії корупції Ігорем Поповим.

Також у програмі: Укрзалізниця стала головним ньюзмейкером лютого. Угода із General Electric, плани будівництва залізничного сполучення із аеропортом «Борисполем», запровадження ринкових цін на вантажні вагони, оптимізація руху потягів, що їздять на Донбас. Про те, що у 2018 зміниться для клієнтів «Укрзалізниці» — дивіться в ексклюзивному інтерв’ю з очільником «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Програма «РЕФОРМА» виходить за підтримки Федерального уряду Німеччини та уряду Великобританії.

Дивіться також:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини