УКРАЇНА

Україна відповіла РФ на звинувачення у вбивстві ватажка «ДНР» Захарченка

31 серпня, 2018 20:47
УКРАЇНА/Україна відповіла РФ на звинувачення у вбивстві ватажка «ДНР» Захарченка
Зберегти
Вигляд
Міністерство закордонних справ України відповіло Росії на звинувачення в причетності до вбивства в окупованому Донецьку ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка.

Міністерство закордонних справ України відповіло Росії на звинувачення в причетності до вбивства в окупованому Донецьку ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка.

Про це у Twitter заявила речниця МЗС України Мар’яна Беца.

«Мегаблискавична реакція МЗС РФ на вбивство Захарченка свідчить, як мінімум, про спроби РФ прикрити маріонеток, яких вона підтримує і фінансує», — написала Беца.

31 серпня ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко загинув унаслідок вибуху в центрі окупованого Донецька. Вибух стався в ресторані «Сепар».

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством в окупованому Донецьку ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія також вважає це терактом.

«Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомляє, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти». Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів».

СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка.

У Донецьку через загибель Захарченка запровадили додаткові заходи безпеки. Місцеві видання повідомили, що у самоназваній «ДНР» оголосили надзвичайний стан та закрили виїзд з Донецька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Пов`язані новини