УКРАЇНА

Україна заборонила в'їзд єгипетському моряку, що незаконно відвідував Крим

23 жовтня, 2017 14:35
УКРАЇНА/Україна заборонила в'їзд єгипетському моряку, що незаконно відвідував Крим
Зберегти
Вигляд
Прикордонники виявили громадян Єгипту, які незаконно відвідували Крим.

Прикордонники виявили громадян Єгипту, які незаконно відвідували Крим.

Про це повідомляє прес-служба прикордонників.

Зазначається, що під час оформлення судна в Херсонському морському торговому порту, прикордонники виявили у громадянина Єгипту механічне підчищення даних в паспорті моряка.

У іншого члена екіпажу, теж громадянина Єгипту, правоохоронці знайшли в паспорті 6 штампів, поставлених російськими прикордонниками в пунктах пропуску анексованого Криму.

У 2016 році моряк тричі порушив кордон при заході на інших судах в закриті морські пункти пропуску.

В обох випадках єгиптян не пропустили через український державний кордон, а одному з них за незаконне відвідування анексованого Криму заборонили в'їзд на територію України на 3 роки.

Нагадаємо, у червні 2014 року Україна закрила для судноплавства морські порти на території окупованого Криму: в Євпаторії, Керчі, Севастополі, Феодосії, Ялті, а також інформувала про це міжнародні організації.

У 2014 році до Кримінального кодексу України була внесена стаття №332-1, нею передбачено відповідальність за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну двом британським спортсменам Гері Ханту та Блейку Олдріджу, які брали участь у змаганнях в анексованому Криму.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини