ENRU

Україна заборонила в'їзд єгипетському моряку, що незаконно відвідував Крим

Прикордонники виявили громадян Єгипту, які незаконно відвідували Крим.

Про це повідомляє прес-служба прикордонників.

Зазначається, що під час оформлення судна в Херсонському морському торговому порту, прикордонники виявили у громадянина Єгипту механічне підчищення даних в паспорті моряка.

У іншого члена екіпажу, теж громадянина Єгипту, правоохоронці знайшли в паспорті 6 штампів, поставлених російськими прикордонниками в пунктах пропуску анексованого Криму.

У 2016 році моряк тричі порушив кордон при заході на інших судах в закриті морські пункти пропуску.

В обох випадках єгиптян не пропустили через український державний кордон, а одному з них за незаконне відвідування анексованого Криму заборонили в'їзд на територію України на 3 роки.

Нагадаємо, у червні 2014 року Україна закрила для судноплавства морські порти на території окупованого Криму: в Євпаторії, Керчі, Севастополі, Феодосії, Ялті, а також інформувала про це міжнародні організації.

У 2014 році до Кримінального кодексу України була внесена стаття №332-1, нею передбачено відповідальність за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну двом британським спортсменам Гері Ханту та Блейку Олдріджу, які брали участь у змаганнях в анексованому Криму.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram