Українець заявив про побиття російськими прикордонниками під час проходження прикордонного контролю в російському пункті пропуску «Долбіно».

Українець заявив про побиття російськими прикордонниками під час проходження прикордонного контролю в російському пункті пропуску «Долбіно».

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

За словами чоловіка, під час проходження прикродонного контролю він надав працівникам усі необхідні для перетину кордону документи. Прикордонний наряд відмовився пропускати чоловіка через кордон.

Після запитання про причину у відмові перетину, двоє російських прикордонників та одна особа в цивільному силоміць вивели чоловіка з поїзда «Кривий Ріг-Москва» та побили його, сказав потерпілий.

Українець, який заявив про побиття російськими прикордонниками під час проходження прикордонного контролю в російському пункті пропуску «Долбіно». Фото: Державна прикордонна служба

У прес-службі Держприкордонслужби Громадському повідомили, що вся отримана інформація про інцидент зафіксована виключно зі слів потерпілого.

Служба вже звернулася до прикордонного відомства Росії з вимогою надати інформацію щодо обставин затримання та повернення громадянина України (чоловік повернувся в Україну), а також надати оцінку діям прикордонників РФ.

Поки що відповіді від Росії українська служба ще не отримала.

Працівники Держприкордонслужби направили до Холодногірського відділу Національної поліції в Харківській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого за ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження».

Нагадаємо, Україна розглядає можливість припинення транспортного сполучення з Росією.

17 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що документ про припинення транспортного сполучення з Росією вже направили на розгляд Кабінету Міністрів.

Він зазначив, коментуючи підписання «історичного документа» про припинення транспортного сполучення з Росією: «Хочете працювати — їдьте до ЄС». Омелян нагадав про небезпечність подорожей до Росії, оскільки українців там можуть «арештувати чи вбити». 

Раніше у коментарі Громадському Володимир Омелян повідомив, що рішення про скасування потягів між Україною та РФ остаточно має ухвалювати РНБО та Уряд. 

15 серпня 2018-го міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що  закриття залізничного сполучення між Україною та Росією принесе лише дискомфорт громадянам.

Між Україною і Росією курсують 14 потягів. Дев’ять з них українські. Два київські, два харківські, одеський, херсонський, а також з Кривого Рогу та Хмельницького. Кінцеві точки дві — Москва або Санкт-Петербург.

Авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.

Улітку 2017-го російське видання «Коммерсант» повідомило, що Україна скасовує потяги в РФ. Однак, в Укрзалізниці тоді спростували цю інформацію. 

 

Поділитись: