УКРАЇНА

Україні необхідно залучити $18 млрд доларів у найближчі 2 роки — Світовий банк

10 квітня, 2018 13:49
УКРАЇНА/Україні необхідно залучити $18 млрд доларів у найближчі 2 роки — Світовий банк
Зберегти
Вигляд
У 2018 році Україна має залучити 18 мільярдів доларів для того, щоб забезпечити виконання існуючих зобов'язань у 2018-2019 роках

У 2018 році Україна має залучити 8 мільярдів доларів для того, щоб забезпечити виконання існуючих зобов'язань.

Про це повідомив керівник програми Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Фарук Кхан на прес-конференцій, присвяченій перспективам розвитку української економіки.

«Український уряд має залучити 18 мільярдів доларів для виконання існуючих боргових зобов'язань та покриття фіскального дефіциту. В тому числі, 8 мільярдів доларів»,  — на зовнішніх ринках, повідомив Кхан.

При цьому у світовому банку вважають, що залучення необхідного обсягу фінансування можливе лише за умов проведення низки реформ. Зокрема створення антикорупційного суду, запровадження ринку землі, проведення банківської реформи та реформи управління державними банками, а також проведення приватизації.

Також у Світовому банку зазначили, що за умови проведення реформ у найближчі декілька місяців, ВВП України може зрости на 3,5%. 

На думку Фарука Кхана, запровадження податку на виведений капітал в Україні наразі є фіскально неприйнятним.

Як повідомлялося, спеціаліст також заявляв, що якщо уряд надалі продовжуватиме збільшувати рівень мінімальної зарплатні, інфляція в Україні може сягнути 10%.

 

 

Більше про:
# Світовий банк
Пов`язані новини