УКРАЇНА

Українська діаспора публікуватиме матеріали про злочини Кремля протягом ЧС з футболу

13 червня, 2018 18:10
УКРАЇНА/Українська діаспора публікуватиме матеріали про злочини Кремля протягом ЧС з футболу
Зберегти
Вигляд
Правозахисники Міжнародної коаліції протягом чемпіонату світу з футболу в Росії будуть поступово публікувати компромати на Кремль для тиску на Росію з вимогою звільнити політв’язнів та зупинити агресію в Україні.

Правозахисники Міжнародної коаліції протягом чемпіонату світу з футболу в Росії будуть поступово публікувати компромати на Кремль для тиску на Росію з вимогою звільнити політв’язнів та зупинити агресію в Україні.

Про це йдеться в повідомленні «RedCard4Putin» (Червона картка для Путіна) — кампанії Міжнародної коаліції з прав людини.

Ініціатива об’єднує правозахисників Світового Конгресу українців, Конгресу українців Канади, Українського Конгресового комітету Америки, Союзу українців у Британії, Центрально-східної Європейської Ради та Союзу українських організацій Австралії.

Упродовж місяця, доки триватиме чемпіонат світу з футболу в Росії, кампанія публікуватиме аналітичні матеріали та відео про злочини Кремля в Україні та країнах Заходу.

Також кампанія «Червона картка для Путіна» по всьому світу буде організовувати серію флешмобів та глобальну медіакампанію.

Кампанія «RedCard4Putin» покликана об’єднати активістів та журналістів, щоб донести світові, що агресор не може залишатися безкарним», — заявив голова Міжнародної коаліції з прав людини та віце-президент Світового Конґресу Українців Павло Ґрод.

Раніше повідомлялося, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту Чемпіонату світу-2018 з футболу, що проходитиме у Росії.

Український конгресовий комітет Америки ініціював проведення одноденного голодного протесту на знак солідарності із політв’язнем Кремля Олегом Сенцовим.

Також українська громада в Австралії закликала голодувати перед ЧС з футболу на підтримку Сенцова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Я не програв і пощади не прошу»: Олег Сенцов написав лист правозахисникам

Станом на 13 червня український режисер-політв'язень Кремля Олег Сенцов голодує вже 31-ий день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін боїться таких людей, як Сенцов — депутатка Європарламенту Гармс

Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля.  28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

Сестра Сенцова сказала, що він почав голодувати перед Чемпіонатом світу з футболу, який відбудеться в Росії, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей.

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини